Strony i sklepy internetowe

W Polsce z internetu korzysta średnio ponad 27 milionów ludzi co stanowi ponad 70% mieszkańców naszego kraju. Coraz częściej słychać głosy, że jeśli firma nie ma własnej strony internetowej to dla wielu po prostu nie istnieje. W obecnych czasach większość ludzi poszukiwania wybranych przez siebie usług lub towarów zaczyna właśnie w internecie, dlatego też tak ważne jest by dać się zauważyć już na starcie.

Mając własną witrynę możesz trafić do dużo większej liczby odbiorców i zdecydowanie zwiększyć szansę na pozyskanie nowych klientów. Atrakcyjna strona będzie stanowić wizytówkę Twojej firmy, a dla klientów będzie łatwym i wygodnym sposobem do zaznajomienia się z proponowaną ofertą, a także nawiązania kontaktu z firmą, a w przypadku sklepów na bezpośredni zakup produktów przez internet.

Co oferujemy?

Dzięki PP Start możesz w prosty i bardzo atrakcyjny cenowo – w porównaniu do konkurencyjnych ofert – sposób stać się właścicielem swojej strony, zarządzać jej zawartością, a także aktualizować dostępne na niej treści. PP Start tworzy strony całkowicie od zera, bez oparcia o szablony, więc masz pewność, że Twoja strona nie będzie wyglądać jak jedna z wielu, ale będzie cechować się niepowtarzalnością.

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do firm, ale także i do osób fizycznych, które chciałyby mieć własną stronę, na której mogłyby przykładowo publikować galerie zdjęć dotyczących swojego hobby. Oczywiście można to robić też na facebooku lub instagramie, ale posiadanie własnej strony z pewnością wyróżni Cię spośród setek tysięcy osób publikujących swoje zdjęcia na portalach społecznościowych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza dostępnego na tej stronie.

strony i sklepy internetowe