Nasza firma - PP Start

Jesteśmy niedawno powstałą firmą z coraz prężniej rozwijającej się branży informatycznej. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta, dbałość o satysfakcję usługobiorcy z wykonanych przez nas prac i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Nasza misja

W dzisiejszych czasach posiadanie własnej strony w sieci internetowej to dla każdej firmy niejako obowiązek, a prawie każdy z nas korzysta z komputerów osobistych lub laptopów do celów zawodowych i prywatnych. Naszym celem jest pomóc Państwu by wszystko przebiegało w sposób sprawny, a obsługa komputera wiązała się raczej z przyjemnością nie powodując niepotrzebnych frustracji.

Nasza oferta

Świadczymy usługi informatyczne z zakresu projektowania i opracowywania stron internetowych, wdrożenia ich działania poprzez umieszczenie na serwerze oraz dalszą obsługę i aktualizację treści.

W zakresie naszych usług znajduje się także projektowanie reklam – czy to w postaci stacjonarnej grafiki(która może być użyta na przykład na banery lub ulotki), jak również najpopularniejsze obecnie banery reklamy internetowej w formacie HTML5.

Ponieważ cały proces bez problemu może być zrealizowany zdalnie zapraszamy do korzystania z naszych usług klientów z terenu całego kraju.

Lokalnie na terenie Gniezna i okolic oferujemy też szeroko pojętą pomoc w zakresie obsługi, modernizacji oraz diagnostyki problemów związanych z komputerami i laptopami. Świadczymy też usługi z zakresu archiwizowania danych na wybranych przez klienta nośnikach.

firma